אפשר גם בלי ריטלין!

ע"י טיפול הומאופתי טיבעי ובטוח ניתן להתגבר על בעיית קשב וריכוז ולהמנע משימוש מוגבר בריטלין ומתופעות הלוואי שלו!

נסו קודם טיפול הומאופתי כי:

  1. הטיפול הוא טיבעי.
  2. ללא כימיקלים ותופעות לוואי.
  3. פותר את הבעיה מהשורש ולא נותן פיתרון זמני אלא לאורך זמן.

 

מה באמת ניתן לומר על התרופה הבלתי נמנעת – ריטלין?

ריטלין עובד לטווח קצר בלבד ומפחית סימפטומים של ADHD. אבל למעשה אין אף מחקר שמצביע על שיפור קבוע בהישגים אקדמיים כתוצאה מריטלין.
ריטלין יכול לגרום לתופעות לוואי רבות כמו: נדודי שינה, דיכאון, מפחית תיאבון, מעכב גדילה, גורם לתופעות פסיכיאטריות ועוד.

הנגישות הגדולה של התרופה מעוררת חשש של שימוש לרעה. מורים דוחקים בהורים לתת ריטלין כשהילד מפריע למהלך השיעור, והורים נכנסים למצוקה כשעליהם להחליט אם התנהגותו של בנם נחשבת נורמלית או מצריכה טיפול תרופתי.

בשנים האחרונות יותר ויותר הורים שמנסים להמנע מלתת לילדהם ריטלין פונים אלי מפני שהם מחפשיםפיתרון אחר, פיתרון שבעזרתו יוכלו ילדיהם להתגבר על הבעיה, להתחזק ולהצליח בלימודיהם, ללא הנזקים הבריאותיים של צריכת תרופות מרובה.

הטיפול ההומאופתי:

ייחודיות היא מילת מפתח של הטיפול ההומיאופתי, וזה במיוחד משמעותי בטיפול בילדים עםADHD, מפני שהשוני בניהם הוא עצום- הרפואה הגדירה מאות סימפטומים ופרמטרים תחת שם הADHD/ADD.

לפי ייחודיות התופעה אצל הילד נבחרת הרמדי ההומאופתית המתאימה למטופל. אחד הוא תוקפן ואלים, אחר הוא רגיש ומופנם וסובל מבעיית ריכוז, כל אחד מהם יקבל רמדי הומיאופתית שונה. זהו ממש טיפול אישי כל ילד מקבל את הרמדי שלו, זאת המתאימה לו ומטופל על ידה.

הרמדי ההומאופתית מטפלת בשורש הבעיה, וכאשר נותנים את הרמדי המתאימה ומטפלים בשורש, הבעיה נפתרת והילד הולך ומתחזק ומצליח בלימודיו ולא נשאר מאחור.

מקרה לדוגמה:

יאיר בן 8 אובחן כADHD כי לא היה יכול לשבת ולהקשיב בכיתה.

הוא לא היה יכול לשלוט על התנהגותו, לא יכול היה להישאר בכיסא, כל רגע קפץ לפטפט עם חבר. כל דבר הסיח את דעתו. לא נשמע להוראות, מדבר בכיתה בקול רם, המורה כבר התייאשה ממנו. הוא לא היה מספר לאימו על הבעיות בבית הספר, הישגיו בכיתה היו נמוכים, והוא נשאר כיתה כי לא למד לקרוא. לטיפול הומאופתי הוא הגיע בתחילת כיתה ב מפני שהוריו רצו להמנע מריטלין.

חודשיים לאחר תחילת הטיפול יאיר החל לקבל ציונים טובים , היה שיפור בדיסלקציה,הוא היה יכול לשבת בשקט ולהקשיב בכיתה, היה מרים יד לפני שנשאל. ב 12 החודשים הבאים מצבו השתפר בהדרגה, הוא התחבר בקלות עם ילדים אחרים, שהתייחסו אליו בהערכה בגלל השיגיו הספורטיבים, והיה מסוגל להתנהג באופן פחות אימפולסיבי. בחצי שנה השלים שנתיים של מתימטיקה ומוריו נוכחו לראשונה שהוא בעל יכולת רבה והעבירו אותו מכיתת החינוך המיוחד והכי חשוב הוא לא הזדקק לריטלין.

כדאי לנסות טיפול הומאופתי לפני השימוש בריטלין כי:

  1. זה עוזר ! אחוז גבוה מהילדים שפנו לטיפול עם בעית קשב וריכוז השתפרו מאד בעקבות הטיפול ההומאופתי. בשינוי ההתנהגותי ניתן להבחין תוך זמן קצר מתחילת הטיפול.
  2. כי הטיפול ההומאופתי אינו חומר כימי, ואינו גורמת לתופעות לוואי ולהתמכרות.
  3. כי הטיפול ההומאופתי מטפל ופותר את שורש הבעיה ולא רק מדכא את הסימפטומים.


סרטון - "פסיכיאטר ישראלי חושף את הונאת הריטלין"