טיפול שורשי ויעיל לאטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור היא מחלת עור, סוג של אלרגיה, המתבטאת בעור יבש ומגורה ובפצעים שמקורם בגרד חוזר ונשנה המופיעים בעיקר בקפלי עור במרפקים, מאחורי הברכיים וסביב העיניים. המחלה מופיעה בילדות ולעתים היא ממשיכה כמחלה כרונית בבגרות.היא עלולה לפרוץ כתוצאה משינויים בתפקוד המערכת החיסונית של הגוף. הרפואה משייכת מחלה זו לקבוצת המחלות האוטואימוניות הכוללת תופעות שנובעות מכך שמערכת החיסון תוקפת תאים ורקמות של הגוף עצמו. יש המכנים מחלה זו אסטמה של העור משום שבמקרים רבים היא מופיעה אצל ילדים שאחד מהוריהם סובל מאסטמה בדרכי הנשימה, אך הרפואה לא מצאה הסבר גנטי שגורם למחלה.

הטיפול הרגיל בה מתמקד בעיקר במניעת התופעות הלא נעימות ורופאים ימליצו על תכשירים אנטי היסטמינים שיכולים להפחית את רמת הגרד, שמירה על לחות העור באזורים המועדים לפורענות ולבישת בגדים מאווררים.

נמצא קשר בין המחלה למצבו הנפשי של החולה ומתברר כי במצבי לחץ היא נוטה להחמיר. הומאופתיה קלאסית מטפלת ברובד העמוק הגורם לחולי ולא רק בסימפטומים. ההומיאופתיה מטפלת במחלת העור מבפנים ע"י תיקון וחיזוק המערכת החיסונית. טיפול הומיאופתי יאפשר לא רק לצמצם את התופעה אלא גם למנוע את הישנותה.

ילדים רבים המגיעים לטיפול במרכז שלי כשהם סובלים מבעיות נשימה: אסטמה, שיעולים, סטרידור וכו'… סבלו בעבר מתופעות של אטופיק דרמטיטיס שטופל עי משחות וכך למעשה דוכא.

מדוע דווקא טיפול הומאופתי במקרה של אסטמת העור?

  1. כיוון שהטיפול ההומאופתי הוא טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי!
  2. הומאופתיה מטפלת בכל בעיה ומתאימה לכל גיל!
  3. בעזרת הומאופתיה ניתן לרפא את הבעיה מהשורש.
  4. הרמדי (התכשיר ההומאופתי) מותאמת באופן אישי לכל אדם ואדם, בהתאם למאפייניו ובהתאם למצב בו הוא נמצא.
  5. הרמדי איננה מכילה סטרואידים אשר מדכאים את העור!